Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
The Last BattleRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.5
2012Rated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0