Series
Ratings
100
Dr. FrostRated ★ 1.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 2.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
Hogu's LoveRated ★ 2.0
God's QuizRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Paradise RanchRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0