Series
Ratings
12
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0