Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
H.I.TRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0