Titles you rated
FailanRated ★ 5.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 1.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0