Series
Ratings
55
SpartacusRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Imjin War 1592Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 2.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 4.5- Beyond the HeavensRated ★ 5.0
- GonRated ★ 3.0
EBS Space SympathyRated ★ 5.0- ChangeRated ★ 3.0
- TransparentRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Legend of the Galactic HeroesRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 2.0