Series
Ratings
103
One Punch ManRated ★ 5.0- 도라에몽 17기Rated ★ 4.5
- 신의 혀를 가진 남자Rated ★ 3.5
The Birth of a MrsRated ★ 4.0
Galileo XXRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
Galileo ZeroRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
SPEC: ShouRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Vampire DetectiveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 5.0