Series
Ratings
14
IRISRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0