Movies
Ratings
33
Shutter IslandRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5