Movies
Ratings
34
C'est Si BonRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0