Movies
Ratings
15
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0