Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5- Black Girl's TalkRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 5.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 5.0
SwitchedRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0- Meitantei Stay HomesRated ★ 3.5
Caution, Hazardous WifeRated ★ 5.0