Series
Ratings
21
New HeartRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5