Movies
Ratings
40
Magic MikeRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5