Series
Ratings
19
TazzaRated ★ 5.0
Justice PaoRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.0- Incomplete LifeRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0