Movies
Ratings
538
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.0