Titles you rated
Black Phone 2Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
7 O'clock Luncheon for the Broken HeartedRated ★ 3.5- The Observer′s JournalRated ★ 2.0
3670Rated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
TangerineRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 0.5