Series
Ratings
24
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0