Titles you rated
Atomic BlondeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5