Series
Ratings
18- 엄마, 단둘이 여행 갈래?Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0