Titles you rated
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.0- The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 2.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 2.5