Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 2.0- TarotRated ★ 2.0
MantisRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 0.5
Wild Wild WestRated ★ 3.5
Greatest ExpectationsRated ★ 1.5
DittoRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 4.0
Samaritan GirlRated ★ 4.0- Kid CopRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 1.5
The TuxedoRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 2.5
Two Cops 2Rated ★ 3.0