Movies
Ratings
429
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Thunder ForceRated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.5
Ride Like a GirlRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0