Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
RampantRated ★ 3.0
The Curse of La LloronaRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
HellRated ★ 3.5
Reign of FireRated ★ 4.0
Rigor MortisRated ★ 3.5
Fright NightRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
GirlHouseRated ★ 2.0
Seed of ChuckyRated ★ 3.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 4.0
The EyeRated ★ 4.0
The Evil TwinRated ★ 4.0
HellraiserRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 3.0