Series
Ratings
216- Eyes of DawnRated ★ 4.0
MRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Two MothersRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 5.0- Star in My HeartRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 3.5
Ruby RingRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
GourmetRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0- BossRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0