Movies
Ratings
184
The Color of PomegranatesRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
The Scent of LoveRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 1.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
JumperRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.0