Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0- 여름, 버스Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
LoveSickRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0