Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0