Titles you rated
Suspicious PartnerRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 1.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0