Movies
Ratings
389
Cars 2Rated ★ 4.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Galaxy QuestRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0