Series
Ratings
32- Three Idiots in KenyaRated ★ 2.5
Dynamite KissRated ★ 3.5
Shin's ProjectRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
King the LandRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0