Titles you rated
HyakuemuRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 0.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 1.0- D-WarRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 2.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 3.0