Movies
Ratings
290
Winners & SinnersRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Nutty ProfessorRated ★ 3.0
Dragon InnRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 3.0- AliveRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0