Movies
Ratings
24
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0