Series
Ratings
25
DexterRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
Engage KissRated ★ 0.5
One PieceRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0