Movies
Ratings
210
Stop Making SenseRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
SheRated ★ 2.5- PicnicRated ★ 1.5
DaydreamingRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.0- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Where is my DVD?Rated ★ 3.0