Titles you rated
Zatch Bell!Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.5- The Future DiaryRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5