Titles you rated
She's the ManRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Petty RomanceRated ★ 2.0
Just FriendsRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0