Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The DaysRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.0
First LoveRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0