Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Dune: ProphecyRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5- 어른 김장하Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
La PalmaRated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0