Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 2.5
The JournalistRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
MineRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 4.0