Movies
Ratings
479
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 2.0
KnowingRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 3.5
NextRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0