Movies
Ratings
187
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 5.0
Flash PointRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0