Titles you rated
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The WhisperingRated ★ 1.0
Creep 2Rated ★ 2.5
CreepRated ★ 3.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0