Movies
Ratings
83
The A-TeamRated ★ 5.0
Predator 2Rated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Killer EliteRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 1.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0