Movies
Ratings
100
TroyRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0