Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 0.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5