Movies
Ratings
130
American PsychoRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 4.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.5
Come and SeeRated ★ 5.0
22 Jump StreetRated ★ 1.5
School Days with a PigRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Friends: The ReunionRated ★ 2.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 2.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.5
Team America: World PoliceRated ★ 4.0