Series
Ratings
271- Our beautiful SummerRated ★ 5.0
My Dearest NemesisRated ★ 3.5
The Law CafeRated ★ 3.0
When the Weather is FineRated ★ 3.0
Record of YouthRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 2.0
NavilleraRated ★ 4.0
The Ghost DoctorRated ★ 3.0
Sh**ting StarsRated ★ 4.0
AgencyRated ★ 4.0
Not OthersRated ★ 5.0
My Lovely LiarRated ★ 3.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.0
Doctor SlumpRated ★ 3.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
The Potato LabRated ★ 3.0- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 4.0
- Good BoyRated ★ 3.0
Serendipity's EmbraceRated ★ 5.0