Titles you rated
It's a Beautiful DayRated ★ 0.5
Last MileRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 0.5
Examination Hell of RaichuRated ★ 1.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 2.5
We Have a PopeRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
Console WarsRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Woman of the HourRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.5